Máte dotazy? +420 725 293 943

A3 už se klube. Zarezervujte si svůj snový domov

Publikováno: 9. 11. 2023

 Podzimní počasí nám, až na pár propršených dní, stále ještě přeje, a tak stavíme o stošest. První viladům bude hotový na jaře 2025

Podzemní garáže

U viladomu s označením A3 se už rýsují vjezdy do garáží. Obyvatelé bytů zde budou moct zaparkovat svá auta a výtahem se pohodlně dostanou až k bytu. Nečeká je žádné tahání těžkých tašek po schodech, žádné škrábání zamrzlých oken u auta, když přijdou kruté jablonecké mrazy :), ani mokré svršky.

2+kk

Byty budou v A3 čtyři. Dva o dispozici 2+kk s balkonem zabírají první patro. Na jeden už máme zájemce, ale ten druhý je stále k mání. Obzvlášť pro dámy má jednu nespornou výhodu, a to prostornou šatnu, do které se vejdou všechny kabáty, šatičky, saka, boty a spousta další nezbytností.

4+kk

Celé druhé patro budou obývat majitelé jednoho jediného bytu o dispozici 4+kk a ploše necelých 120 m², odpolední kávičku si budou vychutnávat na kryté terase a prádlo prát nikoliv v koupelně nebo v kuchyni, ale v samostatné prádelně.

3+kk

I třetí patro si bude užívat jen jeden majitel nebo jedna rodina. Byt o velikosti 3+kk bude mít více než 114 m² a obrovskou terasu, na kterou se obyvatelé bytu dostanou z ložnice i z obýváku. A výhled budou mít naprosto fantastický!

Skladovací místnosti

Ke každému bytu také patří skladovací místnost, kam se vejde například veškeré sportovní vybavení. Skladovací místnosti budou součástí garáží. Pokud například rádi jezdíte na kole, pak jsou i pro vás Viladomy Jablonec ideální volbou.

Podívejte se na nabídku bytů ve viladomu A3.

A v případě jakýkoliv dotazů se obraťte na Hanku Cihlářovou z JAN Reality.

Tel: +420 725 293 943
Email: hana.cihlarova@jan-reality.com