Máte dotazy? +420 725 293 943

Výhled jako z Petřínské rozhledny

Publikováno: 19. 9. 2022

Lokalitu nezměníte . . . JIZERKY, nejhezčí hory, co u nás máme. Souhlasíte?

Jsme přesvědčeni, že poloha bytového areálu je pro kvalitu bydlení mimořádně důležitá a tak jsme pro Vás vybrali jednu z nejhezčích lokalit v Jablonci nad Nisou.

 

 

Jablonec nad Nisou jako na dlani, pohodlně a rychle do Liberce, Prahy, kousek na lyže

Bytový areál je situován ve velmi lukrativní lokalitě. V blízkosti najdeme Petřínskou rozhlednu, fotbalový stadion Střelnice, atletický stadion či krytou atletickou halu.

V bezprostředním okolí se nachází zástavba rodinnných domů, vil a značné množství zeleně. Toto vše vytváří příjemné prostředí pro klidné a rodinné bydlení. Jednou z největších hodnot lokality je nádherný výhled na celé město Jablonec nad Nisou a na hřebeny Jizerských a Krkonošských hor, což podtrhuje exkluzivitu a jedinečnost nabízeného bydlení.

Další značnou výhodou je dostupnost lokality. V docházkové vzdálenosti se nacházejí zastávky městské hromadné dopravy, které umožňují spojení areálu s centrem města a dalšími významnými místy, jako jsou například přehrada Mšeno nebo turisty oblíbené Jizerské hory.

Za zmínku stojí také návaznost na krajské město Liberec a hlavní město Praha. Vzhledem k nově vytvořené dopravní infrastruktuře je město Liberec pohodlně dojezdné do 15 minut a hlavní město Praha do 45 minut.

Mrkněte jak JIZERKY popisují "Kluci z Prahy" :-)

https://youtu.be/E9Mk-V5eGp8